Swipe to the left

września 2018

INFRARED TECHNOLOGY

25 września 2018

NORDICA Infrared® Shell Customization Technology – system indywidualnego dopasowania skorupy buta do potrzeb klienta.
Wykorzystując światło podczerwone oraz system przyssawek, wyszkolony Bootfitter może teraz – korzystając z plastyczności rozgrzanej skorupy buta – dopasować skorupę dokładnie do stopy w ciągu zaledwie dziesięciu minut.

WHEATER SHIELD

25 września 2018

WHEATER SHIELD - System zintegrowanych powłok mający zapewnić wodoodporność. System zabezpiecza przed dostaniem się wody wnętrza but

TRI FORCE CONSTRUCTION

25 września 2018

System Tri Force umożliwiający znakomite trzymanie nogi poprzez dokładne otoczenie łydki i stopy. Zapewnia optymalny transfer energii z butów na narty.

NFS (Natural Foot Stance)

24 września 2018

Stopy w butach są ułożone w taki sposób, że ich przednia część odchylona jest nieco na zewnątrz, dzięki czemu pozycja narciarza podczas jazdy jest zbliżona do naturalnego ułożenia stóp podczas stania. Taki układ zapewnia maksimum komfortu podczas całodziennego przebywania w butach narciarskich.

ADJUSTABLE CUFF PROFILE (ACP)

24 września 2018

Rozwiązanie umożliwiające regulację górnej części cholewki, pozwalające na zmniejszeniu objętości w okolicy łydki za pomocą regulowanego spojlera. ACP po uwolnieniu zmniejsza nacisk, umozliwia przyjęcie swobodnej sylwetki jazdy na nartach i poprawia równowagę.

LIQUID FIT

19 września 2018

LIQUID FIT Rewolucyjny system dostosowywania HEAD

Materiał LIQUID FIT zapewnia najbardziej precyzyjne i najszybsze dostosowanie. Gęstość materiału zapewnia idealną formę w najbardziej krytycznym obszarze buta, kieszeni kostki i pięty. Wydajność i precyzja wkładki piankowej w 10 łatwych, komfortowych minutach.

PERFECT FIT 3D

19 września 2018

PERFECT FIT 3D, Czyli rewolucyjny system dopasowania, opracowany przez markę HEAD, zapewnia maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. But z technologią PERFECT FIT idealnie dopasowuje si do stopy. Gwarantując idealny przekaz energii.

PRIMA LOFT

19 września 2018

Temat ociepliny, która zapewni znakomitą izolację, a przy tym będzie odporna na wilgoć, od dawna spędzał sen z powiek naukowcom. Trzeba przyznać, że natura postawiła w tym przypadku bardzo wysoko poprzeczkę. Niby zasada “działania” puchu od lat jest nam dobrze znana, ale długo nikomu nie udawało się wynaleźć ociepliny o parametrach zbliżonych do tych, jakie posiadają mikroskopijne ptasie “piórka”

FORM FIT

17 września 2018

FORM FIT To rewolucyjny system dopasowania, opracowany przez markę HEAD. W połączeniu z doskonale już znanym systemem dopasowania buta wewnętrznego: Perfect Fit, FORM FIT gwarantuje idealnie dopasowaną skorupę i but wewnętrzny, czyli godziny przyjemnej jazdy na nartach.

GRIP WALK

17 września 2018

Technologia Grip Walk polega na zaokrągleniu podeszwy buta narciarskiego, co zdecydowanie ułatwia chodzenie w butach narciarskich.