Swipe to the left

grudnia 2019

K2 Osika

17 grudnia 2019

Lekka i elastyczna, wyśmienity materiał do nart typu all-mountian.

K2 Trixally Braided

17 grudnia 2019

Opatentowany przez K2, sposób oplotu włókna szklanego wokół rdzenia narty. Splot dodaje narcie sztywności poprzecznej oraz nadaje pożądany flex.

K2 Hybritech Sidewall

17 grudnia 2019

Odpowiednie „wycieniowanie” rdzenia, tak aby przód i tył nart był lżejszy i bardziej przyjazny w prowadzeniu, a główną siłę przekazu energii realizowała część środkowa nart.

K2 BioKonic

17 grudnia 2019

Optymalne rozłożenie materiałów w rdzeniu kobiecych nart, tak aby stworzyć sztywniejszy materiał.

K2 Catch Free Rocker

17 grudnia 2019

Ten rocker to delikatne uniesienie z przodu i tyłu nart, dla ułatwienia inicjacji skrętów. Jest to rocker stosowany do nart dla początkujących.

K2 Après Mode Walk Mechanism

12 grudnia 2019

Mechanizm odblokowywania górnego mankietu buta dla wygody podczas chodzenia, jednocześnie pozwalający na szybkie jego zablokowanie z powrotem.

K2 Hands Free Entry

12 grudnia 2019

Intuicyjne i łatwe zakładanie i zdejmowanie buta bez użycia rąk.

K2 Grip Walk Outsoles

11 grudnia 2019

System zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem Marker Grip Walk. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

K2 Fast Fit Entry

11 grudnia 2019

Miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia skorupy Powerlite dla szybkiego i łatwego zakładania i zdejmowania buta.

K2 Energy Interlock

11 grudnia 2019

Rewolucyjna technologia, która integruje mankiet i skorupę buta bez użycia nitów. Podczas uginania się buta, Energy Interlock rozciągając się gromadzi energię. Dzięki temu uzyskujemy mniejsze naprężenie materiału i tym samym uzyskujemy gładszy, bardziej progresywny flex.