NARTY NORDICA GT 76 CA FTD + WIĄZANIE TP COMPACT 10

NARTY NORDICA GT 76 CA FTD + WIĄZANIE TP COMPACT 10

Dostępne warianty:

Długość narty:
174 CM
 • Darmowa Dostawa od 199zł

 • Raty Prawdziwe 0%

 • Ochrona kupującego

 • Bezproblemowe zwroty i wymiany

Opis modelu

Narty NORDICA GT 76 CA FDT + TP COMPACT 10 FDT przygotowane zostały dla wszystkich narciarzy, którzy wybierają All Mountain. Wpływ na komfort oraz wygodę ma między innymi technologia, dzięki której rdzeń Energy 2 Carbon wykonany jest z trwałego, a jednocześnie wygodnego materiału. Nie bez znaczenia będzie również technologia Race Profile, które zmienia tip profilu narty. Dzięki temu lepiej się ona prowadzi, co ma bezpośredni wpływ na wygodę zarówno w czasie prostego zjazdu, jak i w czasie wykonywania skrętów. Technologia Energy 2 Carbon, która uzupełnia rdzeń o dwie dodatkowe płytki carbonu, co zapewnia narcie trwałość, a jednocześnie zwiększa wygodę jej użytkowania. Technologia Race Profile także wpływa na komfort, a czyni to dzięki polepszeniu profilu całej narty. W ten sposób zarówno ostre, jak i łagodne skręty wykonywane są z łatwością i większą precyzją.

Nasza opinia o tym modelu

 • Narty NORDICA GT 76 CA FDT + TP COMPACT 10 FDT przygotowane zostały dla wszystkich narciarzy, którzy wybierają All Mountain.
 • Wpływ na komfort oraz wygodę ma między innymi technologia, dzięki której rdzeń Energy 2 Carbon wykonany jest z trwałego, a jednocześnie wygodnego materiału.
 • Nie bez znaczenia będzie również technologia Race Profile, które zmienia tip profilu narty.

Główne Parametry

 • Poziom Narciarza (Zakres)
  76
  Początkujący  (0 ) Zaawansowany (10)
 • Prędkość nart
  48
  Szybko (0 ) Wolno (10)
 • Promień skrętu
  14
  Krótkie (7) Długie (30)
 • Typ trasy
  38
  Tor (1) Głęboki śnieg (10)

Dane techniczne

Narty

 • Producent: Nordica
 • Rocznik: 2018/2019
 • Stan: Nowy
 • Płeć: Męskie / Unisex
 • Kolor: Czarny/Szary
 • Styl Jazdy: All Mountain
 • Promień Skrętu: 14.5M / 168CM
 • Taliowanie : 126-76-106 (168CM)

Technologie

NORDICA TRANSFER ZONE

NORDICA TRANSFER ZONE

Tranfer Zone w części dziobowej pozwala na dużo większą precyzję i efektywność przekazywania energii na krawędzie a w części ogonowej ułatwia wyprowadzenie narty ze skrętu.

NORDICA EVO LIGHT CT

NORDICA EVO LIGHT CT

Zaprojektowana z myślą o narciarstwie All Mountain płyta, która jest 25% lżejsza od innych z grupy EVO. Niezależnie od tego czy jeździsz poza wyznaczonymi trasami omijając liczne drzewa czy tylko idziesz po narty do samochodu ich dużo lżejsza waga będzie tą korzyścią którą na pewno docenisz!

NORDICA ENERGY FRAME CA WOOD PARTIAL SW

NORDICA ENERGY FRAME CA WOOD PARTIAL SW

Oferuje technologię dla zaawansowanych narciarzy, którzy chcą cieszyć się długim dniem spędzonym na nartach, przy minimalnej stracie energii. Częściowy sidewall łączy niewymagającą konstukcję typu Cap z przodu i z tył narty oraz ABS sidewall w części pod stopami dla maksymalnej przyczepności krawędzi podczas jazdy na stoku. Dodatkowo ta konstrukcja posiada dwie wbudowane listwy drewniane oraz kompozytowe wypełnienie które czynią tą nartę bardzo łatwą w opanowaniu nie tracąc przy tym nic na stabilności.

NORDICA PROFIL RECREATIONAL

NORDICA PROFIL RECREATIONAL

Narty wyposażone w RECREATIONAL camROCK, korzystają z technologii TZ (Transfer Zone). Jest to połączenie all mountain rocker z nowym profilem dziobowej części nart, co daje pięć razy większą strefę przytrzymania narty w porównaniu do tradycyjnych nart. Połączenie to daje wszystkie korzyści wynikające z pracy rockera, ale bez utraty dynamiki tradycyjnych nart.

NARTY NORDICA GT 76 CA FTD + WIĄZANIE TP COMPACT 10

Special Price 2 040,00 zł

-15,0%
Oszczędzasz 360,00 zł Poprzednio 2 400,00 zł

Dostępność: W magazynie Wysyłka 24h

×

Maksymalna ilość znaków: 3

Maksymalna ilość znaków: 3

* wymagane pola

Dostępność: W magazynie Wysyłka 24h

Oblicz raty
Zobacz zanim kupisz
Zobacz zanim kupisz

Więcej

Oblicz raty

Zobacz zanim kupisz

* wymagane pola

Posty z bloga

Czy wiedzieliście, że zdecydowana większość narciarzy wyrusza na stok w nieodpowiednich butach? Nieodpowiednich, a zatem - źle dobranych rozmiarem, fasonem, a nawet typem obuwia. Skąd bierze się takowy błąd tak ogromnej liczby osób? Po pierwsze – z ignorancji...

Przyglądamy się wystawie butów narciarskich. Przymierzamy konkretne modele. W końcu, są! Dobra cena, dobry fason, wszystko pasuje, ale… no właśnie. W którymś momencie w naszej głowie zapala się lampka ostrzegawcza: bo coś nas uciska, coś obciera. Coś nie leży tak, jak powinno...

Zwykle nie kupujemy co sezon nowej pary nart. Gdy więc przyjdzie czas na wymianę desek na nowe, wiele osób stoi przed dylematem, na co zwracać uwagę przy zakupie? Poniżej przedstawiamy przydatne wskazówki eksperta i wyjaśniamy podstawowe pojęcia