SUSZARKA DO BUTÓW ELEKTRO-WARM SB-7

SUSZARKA DO BUTÓW ELEKTRO-WARM SB-7

Dostępne warianty:

 • Darmowa Dostawa od 199zł

 • Raty Prawdziwe 0%

 • Ochrona kupującego

 • Bezproblemowe zwroty i wymiany

Opis modelu


DLACZEGO POWINIENEŚ MIEĆ TĄ SUSZARKĘ?


Ozon w przyrodzie powstaje poprzez promieniowanie ultrafioletowe słońca ( reakcja fotochemiczna ), oraz wyładowania elektryczne - udzerzenie pioruna ( reakcja bioelektryczna ). Sztucznie wytwarzany jest za pomocą promieni ultrafioletowych oraz za pomocą wyładowań koronowych. Wyładowania koronowe zachodzace pomiędzy elektrodami wytwarzają ozon z tlenu zawartego w otoczeniu. Opisując to zjawisko w skrócie, energia wyładowań rozszczepia cząsteczki tlenu na pojedyncze atomy, a te z kolei łączą się z innymi czasteczkami tlenu (O2) wytwarzając ozon (O3). Około 90% ozonu znajduje się w górnych częsciach atmosfery pod postacią "warstwy ozonowej". W niskich warstwach atmosfery tworzy się w momencie naturalnych wyładowań elektrycznych. Dlatego, po burzy, powietrze ma zapach ozonu, który powstaje w temperaturze łuku elektrycznego w momencie udzerzenia pioruna.


Ozon jest nietrwały termicznie i już w temperatyrze pokojowej rozpada się stopniowo do tlenu dwuczasteczkowego (O2). Mimo, że ozon działa bardzo silnie bakteriobójczo, to ma bazdzo krótki cykl życia. W momencie styczności ozonu z bakteriami, wirusami, zapachami, dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie poprzez utlenianie.


Ozonowanie jest bezpieczne. Generator ozonu, tlen z powietrza, przekształca w trójczasteczkowy ozon. W wyniku kontaktu ozonu z drobnoustrojami, przekształca się on do normalnego, dwucząsteczkowego tlenu, a drobnoustroje zostają unieszkodliwione poprzez utlenienie.


Ozonować mozna wszystko, co może i powinno być dezynfekowane, np.: owoce, warzywa, mięsa, pomieszczenia dla ludzi i zwierząt, urzadzenia, instalacje, układy klimatyzacji samochodowej i domowej i wiele innych. Ozonowanie wydłuża okres przydatności produktów do spożycia, zapewnia czystość mikrobiologiczną. Ozonowanie pomieszczeń po zalaniach niszczy rozwijające się pleśnie, grzyby i ich prztrwalniki oraz trwale usuwa nieprzyjemne i uciążliwe zapachy. 


Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego. 


Ozonowanie samochodu usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, sterylizując układ wentylacyjny i klimatyzację pojazdu.


WYPRÓBUJ I SPRAWDŹ JEJ ZDUMIEWAJĄCĄ SKUTECZNOŚĆ DIAŁANIA!


Zalety suszarki SB-7: - sterylizacja ozonem bakterii i grzybów w Twoich butach, cicha praca, mocne i skuteczne ogrzewanie i suszenie, ochrona termiczna w postaci termostatu.


Parametry techniczne:
  • Napięcie zasilania 230V


  • Moc 10W


  • Temperatura suszenia >50 st.C 


  • Sterylizacja ozonem 10 minut po włączeniu funkcji ozonowania


  • Wymiary: długość 16 cm, szerokość 6 cm, wysokość 4 cm
Dlaczego powinieneś korzystać z suszarki


Korzystanie z suszarki i sterylizatora SB-7 pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z butów - dodatkowo suszarka do obuwia 


Gdzie możesz używać suszarki STERYDRY-ELEKTROWARM - możesz używać suszarki w pomieszczeniach w których jest sieć elektryczna 230 V.

Dane techniczne

Pokrowce i plecaki

 • Rozmiar Odzieży:
 • Producent:
 • Rocznik: 2018/2019
 • Stan: Nowy

SUSZARKA DO BUTÓW ELEKTRO-WARM SB-7

105,00 zł

Dostępność: W magazynie Wysyłka 24h

×

* wymagane pola

Dostępność: W magazynie Wysyłka 24h

Oblicz raty
Zobacz zanim kupisz
Zobacz zanim kupisz

Więcej

Oblicz raty

Zobacz zanim kupisz

* wymagane pola